press international em*PIK society
www.flickr.com
stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset
Blog > Komentarze do wpisu
Ambasada Federacji Rosyjskiej sprzątnęła pomnik Lenina, a w Polce otacza się kultem sowieckie pomniki
 
Name: gazjeta.jpg
Size: 115Kb
http://img850.imageshack.us/i/gazjeta.jpg

"Lenin odszedł do historii jako jeden z największych zbrodniarzy" - powiedział w 2008 r. dziennikarz Gunnar Szapelis i na znak protestu przestał chodzić po ulicy przy której Ambasada Federacji Rosyjskiej utrzymywała jeszcze relikt minionej epoki w postaci płaskorzeźby będącej obiektem kultu zbrodniczwego systemu komunistycznego.
komunizm musi być osądzony przez Międzynarodowy Trybunał taki sam jak Norymberga. Polska i Europa mają prawo do poznania prawdy o swojej przeszłości. Komunistyczni złoczyńcy i kaci muszą być nazwani po nazwisku, a czyny ich muszą być osądzone jak przestępstwa zbrodniarzy hitlerowskich, jako zbrodnie przeciwko ludzkości -  powiedział pisarz i publicysta polski przebywający od 1982 r. na emigracji politycznej w Niemczech Stefan KOSIEWSKI im Januar 2005, a Jerzy Urban, były minister propagandy w antypolskim, wojskowym rządzie gen. Jaruzelskiego opublikował to zdanie pośród innych jego zdaniem dziwactw w marcu 2005 r. we własnym tygodniku "NIE" i żyje sobie spokojnie w świętym przekonaniu, że prezydent Bronisław Komorowski zabierze go samolotem razem z Jaruzelskim do Watykanu na uroczystość ogłoszenia papieża Jana Pawła II dla katolików błogosłowionym, czyli na świętowanie sukcesu operacji jakiejś tajnej grupy przestępczej, czy mafii, bo przecież jakaś nieznana światu siła wyskoczyła w tym samym Watykanie natychmiast po śmierci Karola Wojtyły z transparentami: SANTO SUBITO, czyli wcześniej przygotowaną, tajną akcją ubecji pod tym właśnie kryptonimem.

W Polsce mogą więc znowu zacząć od dzisiaj być zbierane nazwisk listy osobników żydokomunistycznego pochodzenia, wytypowanych przez Naród Polski na elektryzujące fotele w kolejnym samolocie  prezydenckim RP, który zawiezie ICH do Domu Ojca Piekielnego jako drugi rzut elity narodu wybranego niegdyś przez sowietów do rządzenia Polakami.

komunizm musi być osądzony przez Międzynarodowy Trybunał taki sam jak Norymberga - dlatego należy modlić się w tej intencji i pracować. sk

Wzywam od lat władze: Katowic, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi i Tomaszowa Mazowieckiego do usunięcia z pejzażu polskich miast obiektów kultu zbrodniczego systemu żydokomunistycznego. Stefan Kosiewski, Frankfurt nad Menem, 9 marca 2011.

 

środa, 09 marca 2011, kultur

Polecane wpisy